Turystyka językowa

Obozy językowe

Akademia Języków Obcych specjalizuje się w organizacji niezwykle atrakcyjnych obozów językowo- sportowych, połączonych z warsztatami kreatywnymi oraz tanecznymi.  

Szyte na miarę obozy językowe to moc zróżnicowanych atrakcji (nie tylko językowych), wyselekcjonowane ośrodki wypoczynkowe, z fantastyczną infrastrukturą, pysznym jedzeniem i wyjątkową lokalizacją, pozwalają na organizację bezpiecznej, ale też wyjątkowo udanej wakacyjnej przygody z London School. Nowa oferta na wakacje 2024 to Obóz Językowo-Przygodowy nad pięknym Jeziorem Żywieckim. 10 dni obozu dla dzieci i młodzieży pełnego przygód z praktyczną nauką j. angielskiego i prawdziwego survivalu. Budowa tratew, desanty z łodzi motorowej, nocne gry taktyczne, terenoznawstwo, ratownictwo, budowanie schronień, podchody i więcej. Link do pełnej oferty.

 

Zabieramy na obóz dzieci z London School, ale również z rekomendacji naszych Klientów, dzieci i młodzież spoza naszej szkoły. Wszystkich zainteresowanych naszą wakacyjną  propozycją obozową zapraszamy do wypełnienia formularza online poniżej oraz karty kwalifikacyjnej. 

Formularz zgłoszeniowy

Dane dziecka

Dane rodzica