O firmie

O nas

Akademia Języków Obcych LONDON SCHOOL powstała 2010r, w oparciu o wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej i grona lektorów, związanych od 1997r z ogólnopolską szkołą językową FELBERG SJA sp. z o.o., która zmieniając swój profil działalności przekazała nam lokalne szkolenia.
 

Zatem, w niezmienionym składzie od 20 lat prowadzimy szkolenia językowe, dla dzieci, młodzieży oraz firm i instytucji na terenie Górnego Śląska.
 

Czerpiąc z bogatego doświadczenia oraz kontynuując wspaniałe tradycje rozwijamy własne produkty szkoleniowe, otwieramy nowe filie szkoły, powiększając grono lektorów o nowych nauczycieli-pasjonatów edukacji językowej.
 

Od ośmiu lat z powodzeniem organizujemy kolonie i obozy językowe, wzbogacone o warsztaty taneczne, plastyczne i kreatywnego myślenia, zawsze zlokalizowane w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych, z bogatym i niezwykle atrakcyjnym programem.
 

Jesteśmy otwarci na potrzeby językowe naszych słuchaczy, każdy słuchacz jest otoczony indywidualną opieką lektora oraz metodyka naszej szkoły. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i rodziców obecnie zostało uruchomione tzw pogotowie językowe oraz bezpłatne konsultacje językowe dla wszystkich naszych słuchaczy.
 

Indywidualne, pełne empatii podejście do każdego słuchacza, jakość i wysoki poziom nauczania, a przede wszystkim pozytywna energia zespołu lektorów, prawdziwych pasjonatów nauczania języków to gwarancja satysfakcjonującej przygody z językiem obcym, na którą z London School serdecznie zapraszamy.