Kadra

Poznajmy się :)

Zarząd

Diana Janoska
Metodyk
Filia Gliwice

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (kierunek pedagogiczny) oraz Filologii Angielskiej na Wydziale Filologii Uniwersytetu Opolskiego.

Posiada uprawnienia do pracy w charakterze metodyka.
W zawodzie od ponad 20 lat, doświadczenia z przyjemnością gromadzi pracując z dziećmi w wieku przedszkolnym, młodzieżą, jak również z dorosłymi w ramach projektów unijnych..

Nauczanie języka traktuje jako pasję.
Koordynator wyjazdów Euro Week oraz opiekun licznych laureatów Międzyszkolnych Konkursów Językowych.

Prywatnie mama 17 letniej Aleksandry. Wolny czas przeznacza na spotkania z przyjaciółmi, dobrą lekturę przy „małej czarnej”, a także podróże. Jest zdecydowaną zwolenniczką zdrowego stylu życia oraz fitness.

Danuta Chruścik - Próchniewicz
dyrektor ajo london school

Absolwentka Wydz. Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.
Laureatka dwóch nagród - dla najlepszego Dyrektora szkoły Językowej - wyróżniona przez ogólnopolską sieć Szkół Językowych SJO FELBERG.

Mama dwóch synów – 13 letniego Marcela i 19 letniego Kacpra.
Od 20 lat związana zawodowo z edukacją językową dzieci i młodzieży.

Pasjonatka podróży, zimowych sportów i współczesnego kina.

Jolanta Dybała-Janosz
Metodyk
Filia Katowice

Absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.

Ponad 20-letni staż pracy w zawodzie nauczyciela języka angielskiego. Matka dwóch synów Maksymiliana 5 lat oraz Jasia 2 lata. Podwójna laureatka nagrody dla najlepszego lektora języka angielskiego – przez SJO Felberg.

Uwielbiana przez dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej nr 67 w Katowicach, w której jest nauczycielem językowym od 17 lat.

Nasza Kadra

Mamy przyjemność współpracować z wykwalifikowanym, doświadczonym oraz kreatywnym gronem lektorów. Doceniamy ich życzliwość, wysoką kulturę osobistą, poczucie humoru, a przede wszystkim ogromne zaangażowanie i serce, z jakim oddają się swojej pracy. To pasjonaci, którzy ustawicznie poszukując nowych metod nauczania, nietypowych form oraz ciekawych pomocy dydaktycznych, inwestują we własny rozwój.

Z powodzeniem wykorzystują w pracy nowe technologie informatyczne oraz aplikacje, „zarażają” energią i motywują do nauki nawet najbardziej opornych słuchaczy, czego potwierdzeniem są sukcesy naszych absolwentów oraz praktyczna znajomość języka na bardzo dobrym poziomie.

„Świat lubi ludzi, którzy lubią świat…”

Nasi lektorzy lubią swoich słuchaczy ze wzajemnością, kładą nacisk na budowanie ich autonomii, poczucia wartości i odpowiedzialności za proces edukacyjny jednocześnie.